Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^

Przewodnik produkcyjny

Zarządzanie produkcją usługową

Zarządzanie produkcją i jej planowanie jest zadaniem niezwykle złożonym. Tym bardziej gdy jest to produkcja „usługowa”, gdy każde zlecenie jest inne a czas realizacji liczony jest w dniach a nawet tygodniach.
Oprogramowanie które sobie z takimi zleceniami poradzi a jednocześnie wyliczy koszty, czas i koszty pracy, zarządzać będzie listami materiałowymi oraz dostawami od podwykonawców musi być oprogramowaniem drogim i skomplikowanym.

Program Przewodnik produkcyjny pomyślany został jako bardzo prosty program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi które z natury trwają długo i składają się z dużej ilości zadań o dużej zmienności, do wsparcia takiej produkcji jak produkcja maszyn i urządzeń, form i narzędzi, budowa instalacji przemysłowych itp.

Koncepcja jest taka: maksymalnie uprościć proces zarządzania zleceniami i usunąć z tego procesu całą analizę finansową i szczegółowe rozliczenia czasu pracy. Stworzyć prostą, interaktywną listę zleceń z podziałem na zadania i „wpuścić” ją w sieć tak aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić jaki jest status danego zadania, jakie są komentarze pracowników, co w danej chwili stało się ważniejsze a do realizacji czego właśnie zabrakło materiałów.
Czyli przenieść do sieci komputerowej to co każdy szef produkcji ma w swoich niezliczonych notatkach a dzięki prostocie programu i szybkiej wymianie informacji włączyć w proces produkcji wszystkich pracowników.


karta katalogowa programu

galeria

program cmms maszyna ng

film

program przewodnik produkcyjny - film

Demo, dokumentacja

Wersja demonstracyjna

limit 10 zleceń

podręcznik programu

cennik

Licencja wielo-stanowiskowa (sieciowa) 1400 zł netto