Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^
Kontakt i zasady licencjonowania
PPHU Neuron - Wojciech Mazurek
83-200 Starogard Gdański
ul Sikorskiego 22/3

608 260 530
11:00 do 18:00
neuron@hot.pl


Szczegółowe zasady opisano w ofertach handlowych dostępnych w plikach PDF na każdej ze stron produktowych. Poniżej przedstawiamy zasady ogólne które dotyczą wszystkich naszych programów o ile nie zostały one szczegółowo doprecyzowane dla konkretnych produktów i sytuacji.

Zasady sprzedaży

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem poczty e-mai.
W przypadku oprogramowania klient otrzymuje pocztą e-mai fakturę pdf oraz tymczasowe linki do pobrania pakietów instalacyjnych ( lub klucze licencyjne w przypadku systemu Golem ) Składniki sprzętowe wysyłane są pocztą, przesyłką pocztex lub kurierem, koszt 20zł netto.

Płatność dla nowych klientów: przedpłata na podstawie faktury proforma lub przelew po uprzednim uzgodnieniu.

Szczegółowe zasady oraz aktualne ceny znajdują się w ofertach na stronach konkretnych produktów.

Zasady licencjonowania

Czas trwania licencji
Licencje są bezterminowe

Opłaty za aktualizacje
Zachowujemy prawo do płatnych aktualizacji po czasie 2 lat od zakupu licencji jednak bardzo rzadko z tego prawa korzystamy. Przykładowo jeden z najstarszych naszych programów CMMS Maszyna w swojej już ponad 10 letniej historii tylko raz miał płatną aktualizację. Cena aktualizacji nie powinna przekroczyć 50% ceny bazowej.

Stanowiska w wersjach sieciowych
Nie licencjonujemy stanowisk. Programy nasze licencjonowane są na tzw. „instancję bazy danych”.
Oznacza to że potrzebujesz tyle licencji ile masz baz danych – najczęściej jest to jedna licencja.

Przykładowo:
A. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu zakładach produkcyjnych ale baza jest wspólna ( do jednej z baz łączymy się przez Internet ) – potrzebujesz jednej licencji.

B. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu zakładach i każdy z nich ma swoją własną bazę danych – potrzebujesz dwie licencje. Ze swojego stanowiska możesz się łączyć z obiema bazami.

C. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu wydziałach ale są one na tyle niezależne od siebie że chcesz aby każdy z wydziałów miał własną, niezależną bazę danych – potrzebujesz dwie licencje

Zakup licencji do dalszej odsprzedaży
Licencje naszych programów kierowane są do odbiorcy końcowego. Jeśli zamawiasz program z myślą o dalszej odsprzedaży poproś o załącznik do faktury upoważniający do dalszej odsprzedaży licencji będącej przedmiotem tej faktury.


Polityka prywatności

zasady prywatności zgodne z wymaganiami RODO opisano w dokumencie polityka_prywatności.pdf