Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^
program "Formy Wtryskowe"
Program „Formy Wtryskowe” jest odmianą programu CMMS Maszyna który dedykowany został dla form wtryskowych, zarządzania ich życiem (od zaprojektowania do kasacji lub sprzedaży), ich instalacjami i utrzymaniem.
Podstawą programu jest baza form z ich kompletnym opisem technicznym oraz baza maszyn z opisem ich jednostek mocująco - zamykających i wtryskowych.
Powiązanie form z maszynami pozwala na tworzenie instrukcji montażu / demontażu (SMED) z uwzględnieniem różnic dla poszczególnych maszyn jeśli forma może być zainstalowana na wielu maszynach.
Program zarządza też liczeniem cykli roboczych form które są podstawą planowania wszelkich działań okresowych.

Program pozwala na planowanie przeglądów okresowych, tworzenie pełnej historii form (awarie, próby, zmiany) i zarządzanie dokumentacją i zasobami dyskowymi (np. projekty CAD).
Do dyspozycji mamy też rejestr części zapasowych ze śledzeniem ich zużycia, bazę normaliów i wyposażenia form oraz statystyki.
Program działa w sieci i pozwala na komunikację pomiędzy pracownikami. karta katalogowa programu
(kliknij aby powiększyć )
Więcej ekranów
Licencja wielo-stanowiskowa (sieciowa) 1400 zł netto

szczególowa oferta handlowa z warunkami licencyjnymi
Wiele funkcji programu oparto na stanach liczników cykli form. Stany liczników mogą być aktualizowane ręcznie ale też za pomocą prostego dodatkowego programu mogą być pobierane z bazy danych systemu Golem OEE MES.

Program dodatkowy aktualizujący liczniki form danymi z systemu Golem OEE MES

Opis programu i jego konfiguracji w archiwum zip

podobne produkty
CMMS Maszyna