Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^
CMMS Maszyna SMART

"sprytne” oprogramowanie dla utrzymania ruchu

Programy CMMS są do siebie dość podobne co nie dziwi – wszak służą temu samemu celowi – wsparciu służb utrzymania ruchu. Podstawowe funkcjonalności są takie same: rejestracja majątku, zarządzanie awariami, planowanie prac okresowych, zarządzanie częściami itp. itd..

Ale jak to mówią-diabeł tkwi w szczegółach. Różne technologie, różny poziom komplikacji, różne pojmowanie i zrozumienie celów, a nader wszystko różne koszty. Niezmienne wydaje się tylko obiecywanie mega korzyści z ich zastosowania.

Centrum pomocy i dokumentacji
na tej stronie dostępna jest, bez żadnej rejestracji, pełna dokumentacja i wersja demo
Żaden program nie spowoduje że koszty, czas i ilość awarii same cudownie spadną a harmonogramy same się „zepną”. Tego mogą dokonać ludzie odpowiedzialni za szeroko rozumiane utrzymanie ruchu.
Oprogramowanie ma w tym pomóc. Uprościć pracę, wspomóc komunikację, odrobinę zdyscyplinować. Pomóc w lokalizowaniu problemów czy optymalizacji kosztów dzięki analizie zebranych informacji.
SMART oznacza inteligentny. Ale też sprytny. I chodzi o spryt polegający na maksymalnym ograniczeniu „księgowości”. Bo mechanik to nie księgowy który cały dzień siedzi przy komputerze – dla mechanika obsługa systemu to dodatkowa praca.
Program ma kilka dobrze przemyślanych uproszczeń dzięki którym jest prosty w obsłudze i elastyczny. I nie wymaga zatrudnienia dodatkowych osób do jego obsługi.
Program CMMS Maszyna SMART to kolejna wersja w długiej serii zapoczątkowanej w 2006 roku
Pierwotnie program powstał z myślą o zakładach produkcyjnych, jednak doskonale sprawdza się we wszystkich organizacjach mających majątek techniczny wymagający ewidencji, konserwacji, uwagi.
Nasz program używają szpitale, aquaparki, zakłady komunalne a nawet warsztaty samochodowe. Wielu naszych klientów nie ma działu utrzymania ruchu a czasami nie ma nawet elektryka.
Jednocześnie naszego CMMS’a używają bardzo duże firmy z najróżniejszych branż z automotive włącznie dla których z pewnością to nie cena zadecydowała o jego wyborze.
Program zawiera wszystkie potrzebne narzędzia: rejestr wyposażenia, opomiarowania, narzędzi, części, dokumentów, harmonogram przeglądów, historię awarii, raportowanie, wizualizację, zgłaszanie awarii itp. itd.


(kliknij aby powiększyć )
Więcej ekranów
Dostępny jest też dodatkowy program – serwer aplikacji mobilnych za pomocą którego możemy uruchomić kilka aplikacji pomocniczych takich jak aplikacja skalowana dla TV pokazująca stan zgłoszeń i awarii w toku czy aplikacja pozwalająca na szybki dostęp i proste operacje z telefonu.

szczegóły w rozdziale aplikacje mobilne dokumentacji

(kliknij aby powiększyć )
wizualizacja zgłoszeń awarii na TV
Więcej ekranów
Współpraca z naszym systemem Golem OEE MES pozwala osiągnąć możliwości jakich mogą pozazdrościć inne systemy, np. modyfikowanie harmonogramów na podstawie rzeczywistej pracy maszyny czy pozyskanie wskaźników MTBF MTTR no i oczywiście OEE wyliczanych w czasie rzeczywistym.
Tworzy też idealny tandem z programem CMMS TPM stworzonym dla zarządzania utrzymaniem ruchu przez personel produkcyjny
Program kosztuje 880zł plus 880zł za opcjonalny serwer dla aplikacji mobilnych. I to wszystko. Żadnych stanowisk, użytkowników, transferów, subskrypcji. No może płatna aktualizacja raz na kilka lat.
Jeśli ktoś uważa że to za drogo to polecam excela a jeśli kogoś niepokoi tak niska cena to polecam np. system SAP PM, będzie usatysfakcjonowany… ceną.

program CMMS Maszyna SMART 999 zł netto
program CMMS SMART App Server 999 zł netto
obsługa wersji jezykowych 1200 zł netto

szczególowa oferta handlowa z warunkami licencyjnymi

Poprzednia wersja

Dokumentację i aktualizację starszej wersji przeniesiono na stronę z dokumentacją wersji SMART