Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^
Golem Display
Golem Display to program pozwalający na stworzenie prostej tablicy informującej o stanie maszyn z wykorzystaniem koncentratora wejść stworzonego dla systemu Golem OEE MES.
Program pozwala na stworzenie prostej tablicy informującej o stanie maszyn z wykorzystaniem koncentratora wejść stworzonego dla systemu Golem OEE MES.
Tablicą jest dowolny telewizor lub monitor HD a program można uruchomić na komputerze PC o niewielkiej mocy, np. mikroPC z procesorem atom i systemem windows.Tablica może rejestrować pracę od 1 do 12 maszyn a wejścia koncentratora poza śledzeniem cyklu / pracy maszyny na podstawie których wyznaczane są liczniki produktu i efektywnego czasu pracy mogą służyć do sterowania statusem ( aktualnym stanem maszyny) wezwania pomocy, kasowania liczników oraz sterowania wyświetlaniem ekranów dzięki czemu do pracy nie jest wymagana ani mysz ani klawiatura.
Podręcznik programu
Program jest darmowy choć wymaga zakupu koncentratora wejść dedykowanego dla systemu Golem OEE MES.
Wszelkie informacje na temat koncentratora i podłączenia maszyn dostępne są w rozdziale podłączenie maszyn dokumentacji systemu.

Ceny koncentratorów znajdują się tu:
oferta handlowa systemu Golem OEE MES ( koncentratory GKNxxIn )
System oparty na Golemie Mini często wykorzystywany jest jako swego rodzaju system startowy więc sprzęt i stworzona infrastruktura może zostać później wykorzystana przy budowie docelowego systemu.
powiązane produkty
Golem OEE MES