Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^

CMMS Maszyna SMART

„sprytne” oprogramowanie dla utrzymania ruchu

Programy CMMS są do siebie dość podobne co nie dziwi – wszak służą temu samemu celowi – wsparciu służb utrzymania ruchu. Podstawowe funkcjonalności są takie same: rejestracja majątku, zarządzanie awariami, planowanie prac okresowych, zarządzanie częściami itp. itd..

Ale jak to mówią-diabeł tkwi w szczegółach. Różne technologie, różny poziom komplikacji, różne pojmowanie i zrozumienie celów, a nader wszystko różne koszty. Niezmienne wydaje się tylko obiecywanie mega korzyści z ich zastosowania.

Oto kilka faktów o naszym oprogramowaniu
Centrum pomocy i dokumentacji
na tej stronie dostępna jest, bez żadnej rejestracji, pełna dokumentacja i wersja demo
Żaden program nie spowoduje że koszty, czas i ilość awarii same cudownie spadną a harmonogramy same się „zepną”. Tego mogą dokonać ludzie odpowiedzialni za szeroko rozumiane utrzymanie ruchu.
Oprogramowanie ma w tym pomóc. Uprościć pracę, wspomóc komunikację, odrobinę zdyscyplinować. Pomóc w lokalizowaniu problemów czy optymalizacji kosztów dzięki analizie zebranych informacji.
SMART oznacza inteligentny. Ale też sprytny. I chodzi o spryt polegający na maksymalnym ograniczeniu „księgowości”. Bo mechanik to nie księgowy który cały dzień siedzi przy komputerze – dla mechanika obsługa systemu to dodatkowa praca.
Program ma kilka dobrze przemyślanych uproszczeń dzięki którym jest prosty w obsłudze i elastyczny. I nie wymaga zatrudnienia dodatkowych osób do jego obsługi.
Program CMMS Maszyna SMART to kolejna wersja w długiej serii zapoczątkowanej w 2006 roku
Pierwotnie program powstał z myślą o zakładach produkcyjnych, jednak doskonale sprawdza się we wszystkich organizacjach mających majątek techniczny wymagający ewidencji, konserwacji, uwagi.
Nasz program używają szpitale, aquaparki, zakłady komunalne a nawet warsztaty samochodowe. Wielu naszych klientów nie ma działu utrzymania ruchu a czasami nie ma nawet elektryka.
Jednocześnie naszego CMMS’a używają bardzo duże firmy z najróżniejszych branż z automotive włącznie dla których z pewnością to nie cena zadecydowała o jego wyborze.
Program zawiera wszystkie potrzebne narzędzia: rejestr wyposażenia, opomiarowania, narzędzi, części, dokumentów, harmonogram przeglądów, historię awarii, raportowanie, wizualizację, zgłaszanie awarii itp. itd.

film-ogólny przegląd programuZrzuty ekranów (kliknij aby powiększyć )
program cmms maszyna smart - aktywne menu wizualizacja awarii i przeglądów ewidencja majątku technicznego

zarządzanie częściami zamiennymi raport MTTR / MTBF terminal zgłaszania awarii
Dodatkowy serwer dla aplikacji mobilnych pozwala na szybki dostęp do bieżącej informacji (wezwania, awarie) z telefonu lub wyświetlanie ich na dużych monitorach oraz na wstępną obsługę zdarzeń.

(kliknij aby powiększyć )
wizualizacja zgłoszeń awarii na TV
Współpraca z naszym systemem Golem OEE MES pozwala osiągnąć możliwości jakich mogą pozazdrościć inne systemy, np. modyfikowanie harmonogramów na podstawie rzeczywistej pracy maszyny czy pozyskanie wskaźników MTBF MTTR no i oczywiście OEE wyliczanych w czasie rzeczywistym.
Tworzy też idealny tandem z programem CMMS TPM stworzonym dla zarządzania utrzymaniem ruchu przez personel produkcyjny
Program kosztuje 800zł plus 800zł za opcjonalny serwer dla aplikacji mobilnych. I to wszystko. Żadnych stanowisk, użytkowników, transferów, subskrypcji. No może płatna aktualizacja raz na kilka lat.
Jeśli ktoś uważa że to za drogo to polecam excela a jeśli kogoś niepokoi tak niska cena to polecam np. system SAP PM, będzie usatysfakcjonowany… ceną.

szczególowa oferta handlowa z warunkami licencyjnymi

Poprzednia wersja

Dokumentację i aktualizację starszej wersji przeniesiono na stronę z dokumentacją wersji SMART