^

Nasza oferta

Programy, systemy, usługi, publikacje, zasady licencjonowania

Kontakt
tel. 608 260 530

neuron@hot.pl
Polski
produkt
prezentowane produkty
są naszymi autorskimi rozwiązaniami
Nagrody
wyróżnienia na targach: Rubplast 2010
Plastpol 2011
Plastpol 2013
pliki cookies

Zasady licencjonowania naszych programówSzczegółowe zasady opisano w ofertach handlowych dostępnych w plikach PDF na każdej ze stron produktowych. Poniżej przedstawiamy zasady ogólne które dotyczą wszystkich naszych programów o ile nie zostały one szczegółowo doprecyzowane dla konkretnych produktów i sytuacji.

Czas trwania licencji
Licencje są bezterminowe

Opłaty za aktualizacje
Zachowujemy prawo do płatnych aktualizacji po czasie 2 lat od zakupu licencji jednak bardzo rzadko z tego prawa korzystamy. Przykładowo jeden z najstarszych naszych programów CMMS Maszyna w swojej już ponad 10 letniej historii tylko raz miał płatną aktualizację. Cena aktualizacji nie powinna przekroczyć 50% ceny bazowej.

Stanowiska w wersjach sieciowych
Nie licencjonujemy stanowisk. Programy nasze licencjonowane są na tzw. „instancję bazy danych”.
Oznacza to że potrzebujesz tyle licencji ile masz baz danych – najczęściej jest to jedna licencja.

Przykładowo:
A. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu zakładach produkcyjnych ale baza jest wspólna ( do jednej z baz łączymy się przez Internet ) – potrzebujesz jednej licencji.

B. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu zakładach i każdy z nich ma swoją własną bazę danych – potrzebujesz dwie licencje. Ze swojego stanowiska możesz się łączyć z obiema bazami.

C. Oprogramowanie funkcjonuje w dwu wydziałach ale są one na tyle niezależne od siebie że chcesz aby każdy z wydziałów miał własną, niezależną bazę danych – potrzebujesz dwie licencje

Zakup licencji do dalszej odsprzedaży
Licencje naszych programów kierowane są do odbiorcy końcowego. Jeśli zamawiasz program z myślą o dalszej odsprzedaży poproś o załącznik do faktury upoważniający do dalszej odsprzedaży licencji będącej przedmiotem tej faktury.
pphu neuron - oprograamoanie mes i cmms
www.neuron.com.pl
PPHU 'Neuron' Wojciech Mazurek
Copyright © Neuron 1994-2016
All Rights Reserved.
strona www.oee.pl   nasz kanał w serwisie youtube   nasz blog