Menu
C:\>
oprogramowanie dla produkcji i utrzymania ruchu
^
Golem Mini RPM
Golem Mini RPM jest maksymalnie uproszczoną wersją systemu Golem OEE MES.
Nadaje się idealnie do tworzenia małych systemów monitorujących pracę maszyn w małych przedsiębiorstwach oraz jako swego rodzaju „zestaw startowy” dla dużego Golema.
Program Golem Mini RPM pozwala na monitorowanie i rejestrację pracy maszyn i urządzeń na podstawie prostych sygnałów z maszyn podłączonych do koncentratora wejść dwu-stanowych.
  • Pomiar i rejestracja EFEKTYWNEGO czasu pracy, czasu mikro postojów (krótkich przerw) i czasu w którym maszyna nie pracuje
  • Pomiar i rejestracja liczby cykli
  • Pomiar wydajności
  • Pomiar czasu cyklu
  • Logowanie zdarzeń (załączenie maszyny, otwarcie drzwi, kontrola oświetlenia etc.)
  • Wizualizacja pracy maszyn
Podręcznik programu
(kliknij aby powiększyć )
Więcej zrzutów ekranów
Program jest darmowy choć wymaga zakupu koncentratora wejść dedykowanego dla systemu Golem OEE MES.
Wszelkie informacje na temat koncentratora i podłączenia maszyn dostępne są w rozdziale podłączenie maszyn dokumentacji systemu.

Ceny koncentratorów znajdują się tu:
oferta handlowa systemu Golem OEE MES ( koncentratory GKNxxIn )
System oparty na Golemie Mini często wykorzystywany jest jako swego rodzaju system startowy więc sprzęt i stworzona infrastruktura może zostać później wykorzystana przy budowie docelowego systemu.
Walizka lean
Dowolny laptop ( program ma bardzo małe wymagania ), koncentrator, zasilacz 24V, konwerter RS232/USB i jeden ( lub więcej ) czujników z mocowaniem i mamy zestaw do badań migawkowych.
W wielu przypadkach to dużo lepsze rozwiązanie ( albo uzupełnienie ) niż ustawiona przy maszynie kamera które pozwala na „nagranie” jej pracy.
powiązane produkty
Golem OEE MES